Zakázkový vývoj software


Pro partnery z firem jsme schopni nabídnout návrh a vývoj desktopových, mobilních i serverových aplikací na zakázku. Našimi hlavními benefity jsou:

  • schopnost implementovat i komplexní problémy, jejichž studium je pro běžnou firmu komplikované nebo neefektivní (počítačové vidění, expertní systémy, výpočetní software, geografické informační systémy atp.),
  • široký záběr jazyků (C++, C#, Java, Python…) i desktopových (Windows, OS X, Linux) a mobilních platforem (Android, Windows Phone, Windows CE, iOS),
  • disponujeme specialisty na návrh uživatelských rozhraní, takže bude kladen důraz na to, aby řešení bylo nejen funkční, ale také uživatelsky přívětivé.
  • Specializujeme se zejména na oblasti geografických informačních systémů, inovativních metod vizualizace, inteligentních systémů a zpracování přirozeného jazyka.

V případě zájmu o spolupráci v těchto oblastech můžete kontaktovat vedoucího Ústavu informatiky – prof. Ing. Cyril Klimeš, CSc.

Business Intelligence a datové sklady


V oblasti Business Intelligence a datových skladů jsme schopni nabídnout jak konzultace k již vytvořeným systémům tak návrh a implementaci systémů nových. Vlastní řešení stavíme na technologiích firmy Microsoft. Nabízíme možnost konzultace či tvorby jak komplexního řešení tak jednotlivých částí datového skladu:

Úspěšná tvorba datového skladu stojí na kvalitní a detailní analýze. Zmapujeme zdrojové systémy a konkrétní požadavky na analýzy dat.

Dalším důležitým krokem je návrh a implementace kvalitního systému ETL, který se stará o získávání dat ze zdrojových systémů a jejich nahrávání a konsolidaci pro datový sklad.

Posledním krokem je tvorba přehledných reportů, dashboardů či jiných sestav pro snadnou prezentaci a analýzu dat.

V případě zájmu kontaktujte – Ing. Jan Přichystal, Ph.D.

Návrh a implementace průmyslových systémů


Dále jsme schopni nabídnout řadu služeb v oblasti průmyslových systémů. Jedná se zejména o:

  • LabView, Matlab + Simulink, ControlWeb,
  • vývoj pro průmyslové linky a embeded systémy, řízení stacionárních robotů,
  • software pro programovatelné automaty (Simatic Step),
  • software pro vývojové desky a kity (Arduino, Raspberry Pi, FEZ, Moravské přístroje),
  • rapid prototyping s využitím 3D tisku.

V případě zájmu kontaktujte tým AiStorm –  Ing. Vít Ondroušek, Ph.D.

Technické zázemí


Disponujeme samozřejmě profesionálním technických zázemím s velkým množstvím specializovaného hardware a software. Velkou část projektů jsme proto schopni začít řešit s minimálními náklady na techniku.

Při naší spolupráci lze mimo jiné využít celou řadu našich specializovaných laboratoří.

Naši partneři